تبلیغات
زندگی - همه آنچه می خواهید از زندگی هادی نوروزی بدانید.
 
زندگی

پسر کشتی گیر کیاکلاه
هادی نوروزی در تاریخ اول تیرماه 1364 در حوالی «کیاکلاه» در نزدیکی بابل به دنیا آمد. او که عاشق ورزش بود، تا دوره سوم راهنمایی کشتی می گرفت و حتی در مسابقات آموزشگاهی در استان بابل عنوان و مدال کسب کرد.
حضور در یک بازی محلی فوتبال بود که باعث شد زندگی هادی نوروزی عوض شود. درحالی که هادی در تیم محله شان بازی می کرد، به فوتبال علاقه مند شد و از همان بازی و همان روز بود که او تغییر رشته داد.
در آن روز پدر هادی به سراغ «محمد رامشگر» رفت و درمورد پتاسیل و آینده هادی در فوتبال پرسید. رامشگر که تا آن زمان بازیکنان شمالی زیادی را به فوتبال و تهران معرفی کرده بود، پاسخی به پدر هادی داد که باعث شد پدر هم به حمایت از پسر بپردازد. نگاه رامشگر به هادی و آینده فوتبال او همین چند خطی بود که آن روز به پدر هادی گفت: «من نمی خواهم مانع کشتی گرفتن هادی بشم ولی اون می تونه به یک فوتبالیست خوب و عالی تبدیل بشه.»
آنالیز اولین مربی فوتبال هادی نوروزی از وضعیت فنی او شنیدنی است: «سرعتش خیلی خوب بود. خیلی خوب شوت می زد و آخرین شوت او همانی بود که در لیگ برتر زد و به گل تیم پرسپولیس تبدیل شد.»
زود متاهل شد
هادی نوروزی تا 18 سالگی فوتبالش را در شمال دنبال کرد و در 19 سالگی همراه مربی اش به تهران آمد و به تیم پاسارگاد پیوست. امیر عابدینی و مهدی دینورزاده پس از یک سال همکاری با نوروزی او را از دست دادند و هادی مجبور شد برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم انتظام شود.
تقریبا یک سال از حضور هادی در تهران گذشته بود که او تصمیم گرفت ازدواج کند. قبل از پیوستن هادی به انتظام اتفاق بزرگی در زندگی او افتاد و نوروزی با وجود اینکه خیلی هم خجالتی بود به سراغ پدرش رفت و گفت که می خواهد متاهل شود. پدر هادی که نمی دانست جواب او را چه بدهد بازهم به سراغ رامشگر رفت و با او درمورد این موضوع صلاح و مشورت کرد. نتیجه این مشاوره ها و جلسه ها به جایی رسید که قرار شد برای هادی زن بگیرند. آنها معتقد بودند هادی تصمیم درستی گرفته و با توجه به زندگی حرفه ای و ورزشی که در پیش گرفته بهتر است متاهل شود.

برخلاف آنچه که شایعه می شود، هادی نوروزی دو فرزند به نام های «هانی» و «هانا» داشته و همسر او نیز باردار نیست. هانی در حال حاضر در كلاس دوم ابتدایی تحصیل می كند و هانا كه یك سال و دو ماه دارد، حدود دو ماه پیش اولین مراسم جشن تولدش را در آغوش پدر جشن گرفت تا عكس و فیلم های آن جشن تولد را به همراه پدر تا آخر عمر در آلبوم داشته باشد.

همسر فوتبالی
همسر هادی نوروزی بچه محل اوست. هادی و همسرش بچه محله «کپورچال» در حوالی بابل هستند و به همین دلیل مراسم ازدواج آنها خیلی ساده و صمیمی برگزار شد.
در مورد نحوه برگزاری مراسم خواستگاری هم شنیدیم که همه چیز به خوبی و سادگی انجام شده و درحالی که عرف مراسم مهریه در کپورچال حدود 14 سکه بوده، هادی با چند سکه بیشتر به خواستگاری همسرش می رود و خودش را برای مراسم عروسی آماده می کند.
همسر هادی نوروزی شباهت های اخلاقی زیادی به او دارد. همسر هادی به شدت فوتبالی است و جالب اینکه تمام بازی های هادی را برای او ضبط می کرد و به قول خودش آرشیو کاملی از هادی دارد.
درددل های همسر هادی، با رامشگر شنیدنی است: «اگه یه روزی هادی مریض بشه یا اتفاقی برایش بیفتد من چی کار کنم؟ اگه مصدوم بشه چی؟ اگه یه روزی اون رو از من بگیرن؟ من بدون هادی نمی تونم!»
همسر هادی که تصور نمی کرد روزی چنین اتفاقی برای شوهرش بیفتد. در حین برگزاری مراسم، درحالی که اشک می ریخت چنین می گفت: «تا امروز فکر می کردم خوشبخت ترین زن دنیام. فکر می کردم دیگه چیزی از خدا نمی خوام و همه چی دارم. ولی حالا که هادی رفته احساس می کنم از من بدبخت تر وجود نداره... احساس می کنم دیگه هیچ چیز ندارم و امیدی به زندگی ندارم.»

پیروانی او را پسندید
هادی نوروزی که همراه همسرش در تهران مستقر شده بود، پس از پایان دوران سربازی به تیم سرخپوشان تهران پیوست و بعد از منحل شدن این تیم به داماش پیوست و برای دو سال در تیم عابدینی و با مربیگری امیرحسین پیروانی بازی کرد. هادی که معمولا نفر اول یا دوم گلزنان برتر لیگ دسته اول بود، در زمان مدیرعاملی داریوش مصطفوی در پرسپولیس با نظر افشین پیروانی (مربی پرسپولیس ) به این تیم پیوست. شاید در آن روز خیلی ها هادی را نمی شناختند و حتی در مورد حضور او در پرسپولیس می پرسیدند ولی پس از گذشت 8 سال می بینیم که هادی نوروزی انتخاب خوبی برای حضور در پرسپولیس بوده و هواداران این تیم تا حد زیادی او را دوست دارند.
شب حادثه
دوستان هادی معتقدند او رفیق بامعرفت و خوبی بوده است. رامشگر که اولین مربی فوتبال هادی بوده در این مورد صحبت های جالبی می کند: «تنها کسی که برای من جشن تولد می گرفت هادی بود. او خیلی بامعرفت بود و با بقیه بچه ها فرق می کرد. شاید من حدود 30، 40 بازیکن داشته ام که معروف شده اند و به تیم های بزرگ و لیگ برتری رفته اند ولی بحث هادی با بقیه فرق می کرد. یک شب قبل از این اتفاق ما با هم بودیم و قرار بود كه یك كار خیر انجام بدهیم.»
هادی نوروزی درست در شبی كه دچار این حادثه شد، میزبان خانواده برادرش بود. او تا نزدیك های ساعت یك بامداد همراه آنها بود و در حالی كه فقط چند ساعتی از رفتن هادی به اتاق خوابش گذشته بود، همسرش در حوالی ساعت چهار متوجه می شود كه هادی نفس نمی كشد. در حالی كه پزشكان اورژانس متوجه ایست قلبی هادی شده بودند او را برای احیا به بیمارستان آتیه انتقال دادند و در آنجا بود كه خبر درگذشت نوروزی را به همسرش دادند.

مشكل قلبی نداشت
شایعه ای كه در مورد علت فوت هادی نوروزی وجود دارد این است كه می گوید او مشكل قلبی داشته است. از آنجایی كه كسی در سلامت و پاكی هادی شكی ندارد، تنها شائبه در مورد ایست قلبی هادی همین شایعه بیماری قلبی است كه البته این را نیز دوستان و نزدیكان نوروزی رد می كنند. رامشگر در این مورد می گوید: «این ماجرا اصلا درست نیست چون هادی هیچ مشكل قلبی نداشت. این دروغ است و امیدوارم بعضی ها الكی به این موضوع نپردازند.»
بررسی های ما در مورد ماجرای ایست قلبی ادامه دارد و بالاخره می شنویم كه بدن هادی نوروزی كالبد شكافی شده و تا دو، سه هفته دیگر جواب آن به خانواده نوروزی ارایه می شود.
دو فرزند از هادی ماند
در مورد وضعیت خانوادگی هادی نوروزی نیز با توجه به پست هایی كه بعضی از دوستان او به اشتباه در اینستاگرام گذاشتند حرف و حدیث هایی مطرح است.
برخلاف آنچه که شایعه می شود، هادی نوروزی دو فرزند به نام های «هانی» و «هانا» داشته و همسر او نیز باردار نیست. هانی در حال حاضر در كلاس دوم ابتدایی تحصیل می كند و هانا كه یك سال و دو ماه دارد، حدود دو ماه پیش اولین مراسم جشن تولدش را در آغوش پدر جشن گرفت تا عكس و فیلم های آن جشن تولد را به همراه پدر تا آخر عمر در آلبوم داشته باشد.
هانی كه دوست دارد مثل پدرش فوتبالیست شود با توجه به حضور یكی از آشنایان شان در مدرسه فوتبال فرشاد پیوس زیر نظر آقای گل فوتبال یاد می گرفت. به همین دلیل با توجه به اتفاقی كه برای هادی افتاد، محسن بنگر به مدرسه فوتبال فرشاد پیوس رفت و هانی را به منزل آورد.
جالب است بدانید كه فرشاد آقای گل هم جزو دوستان خوب هادی بوده و به همین دلیل بود كه پیوس از همان لحظه ای كه این خبر را شنید، همراه خانواده نوروزی بود.
خاطره تلخ از خانه جدید
جالب است بدانید كه طبق شنیده های ما منزلی كه هادی نوروزی در آن سكونت داشت، استیجاری بوده است. هادی كه یك ماه پیش چند كوچه پایین تر زندگی می كرد و بعد از آن به منزل جدیدش نقل مكان كرد و در طول این مدت تمام اسباب و اثاثیه منزل را همراه با همسرش چید. به همین دلیل بود كه همسر هادی وقتی وارد منزل شد با صدای بلند گریه می كرد و می گفت كه وسایل منزل را با كمك هادی و سلیقه او چیده است.
هادی نوروزی كه یك BMW مشكی رنگ داشت و حالا كسی نیست تا پشت ماشین هادش بنشیند و همسایه ها بنری با عكس كاپیتان در مقابل پاركینگ او نصب كرده اند.
گویا هادی در تهران ملك یا منزلی به نام خودش ندارد و فقط یك قواره زمین در حوالی بابل دارد. البته این پایان ماجرا نیست چون دوستان نوروزی معتقدند كه او چیزی در حدود 700 میلیون تومان از باشگاه های فوتبال طلبكار است. نمونه بارز آن باشگاه نفت تهران است كه مدیرعاملش پس از فوت هادی اعلام كرد حق و حقوق نوروزی را به زودی پرداخت می كند.
بازگشت به خانه
هادی نوروزی برای آخرین بار سری به منزل پدری اش در محله «كپورچال» كیاكلاه و بابل  زد تا پیکرش در آنجا به خاک سپرده شود. او كه در تمام این مدت در صورت سفر به شمال به منزل پدر خودش یا پدر همسرش می رفت، برای همیشه در بابل می ماند. اما نكته مهم در مورد هادی نوروزی این است كه تكلیف همسرش، هانی و هانا چه می شود.
آن طور كه در این مورد شنیدیم قرار است پس از پایان مراسم سوم و هفت هادی نوروزی، جلسه ای میان خانواده دو طرف و همسر هادی برگزار شود تا آنها بتوانند به نحوی به یاری همسر هادی بشتابند.
امید داریم كه مسوولان باشگاه پرسپولیس و دیگر باشگاه هایی كه به نوروزی بدهكار هستند، حداقل در این شرایط به فكر تسویه حساب و حمایت از خانواده او باشند.

نوع مطلب :
برچسب ها : هادی نوروزی،
لینک های مرتبط :
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت